Ведуча Євгенія Міняйло

Ви бажаєте,щоб урочистий вечір був наповнений якісним  гумором , доречною імпровізацією, оригінальним наповненням розважальної  програми і гарним настроєм  гостей- звертайтеся!

Ведуча, тамада, конферансьє, церемонімейстер ,  організатор і режисер — постановник!

Прекрасне почуття гумору та колосальна енергетика завжди зі мною !

Організаторські здібності і творча уява дозволяє провести свято , враховуючи при цьому усі побажання. Оригінальні програми, ексклюзивні конкурси, індивідуальний підхід, коректне і делікатне проведення заходу!

Досвід роботи Ведучою з 2009 року. У  2015 році відкрила власне агентство організації свят » Шалена Подія», з 2016 року Член Клубу Київських Ведучих, учасник зустрічей Міжнародної Асоціаціі Ведучих « Holliday Event»!

Головним показником якості роботи є число повторних звернень до мене, яке збільшується з кожним роком. Звернувшись один раз, Ви будете раді бачити мене і на іншій важливій події з новими інтерактивами, новими емоціями і відмінним настроєм!

Кожного разу вас чекає неповторна конкурсна програма у форматі оригінальних інтерв’ю, анімаційних флеш — мобів і відео-замальовок з гостями. У моєму арсеналі безліч готових програм і ще більше ідей, які можуть бути розроблені спеціально для Вас!

Відносно цін завжди йду на компроміси з клієнтами і працюю з будь-якими бюджетами.  За якість своєї роботи відповідаю іміджем і репутацією.

Залежно від формату заходу, ви потрапите в легку невимушену атмосферу, чи випробуєте вибух найяскравіших емоцій! Але головне — Ви отримаєте щире і по-доброму веселе свято!

Щира  Ведуча Євгенія Миняйло!